Ratiboř B - Lhota u Vs. B 2:3

19.09.2011 17:06

V prvním poločase byli hosté běhavější a u všeho byli rychleji. Po zásluze šli do vedení v 8. minutě brankou Jakuba Mikače, který využil zaváhání v domácí rozehrávce. O deset minut později přišla další hrubka domácí obrany a do špatného odkopu vletěl Doležel, od něhož se míč odrazil do sítě – 0:2. Ve 20. minutě mohl korigovat domácí Musil, ale bránu těsně minul. Po půlhodině hry si na přihrávku naběhl Juřík a bez problému doklepl míč do domácí sítě – 0:3.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil a ratibořská rezerva začala hosty přehrávat. Snížení přišlo v 60. minutě. Z pokutového kopu, nařízeného za faul na pronikajícího Hlavicu, přesně mířil Žabčík – 1:3. V 73. minutě uvolnil Musil Bogára a ten snížil na rozdíl jediného gólu – 2:3. Ze závěrečného tlaku domácí už branku nevstřelili a tak byli šťastnější hosté.

Ratiboř B - Lhota u Vs. B 2:3 (0:3)
Branky: Žabčík, Bogár - Mikač, Doležel, Juřík.

Sestava Lhoty: Soukeník - Šalák, Mikuš, Mikač, Šťastný - D. Jančina, Helis, Matoška, M. Jančina - Doležel, Juřík (76 Macek).