Fr. Lhota - Lhota u Vs. 4:2

05.06.2012 10:44

Domácí ovládli souboj Lhot díky druhému poločasu, kdy byli v koncovce důraznějším celkem. V 16. minutě se z boku trefil přesně hostující Orság – 0:1. V 21. minutě vystihl Mnačko špatně zahranou malou domů – 1:1. V 29. minutě udělali hosté takřka totožnou chybu v defenzívě, tentokrát ji potrestal Zimek – 2:1. Ve 44. minutě dotlačil míč do sítě po skrumáži Goláň – 2:2.

V 55. minutě mohl Goláň dostat hosty dokonce do vedení, ale jeho hlavičku vykopávala domácí obrana na brankové čáře. Domácí pak ovládli zápas a vstřelili dva krásné slepené góly. V 65. minutě se po rohu krásně trefil z voleje Zimek – 3:2. O minutu později dokonal dílo zkázy pro hosty Zdeněk Kindl, který trefil skákavou střelou takřka z třiceti metrů naprosto přesně – 4:2.

Fr. Lhota - Lhota u Vs. 4:2 (2:2)
Branky: 21. Mňačko, 44. a 65. Zimek, 66. Kindl – 16. Orság, 44. Goláň.